BLOG MODOWY

Blog modowy w klimacie street fashion. Moje pomysły na ciekawe, kobiece stylizacje. Uwielbiam wzory, wyraziste fasony. Często łączę rzeczy vintage z nowymi trendami. 

Na blogu staram się prezentować ubrania w różnej stylistyce, nie tylko takiej jaką osobiście preferuję. Styl casualowy, sportowy, glam rockowy, miejski, to tylko niektóre, jakie prezentuję. Uwielbiam bawić się modą, żonglować stylami, próbować nowych połączeń.


Tworząc stylizacje, staram się dostosowywać je do proporcji sylwetki, wydobywając jej atuty i przy jednoczesnym maskowaniu niedoskonałości. Wg mnie, nie sztuką jest ubrać kobietę w same metki i nowości z wybiegów. Kobieta powinna wyglądać niebanalnie, a jej styl odróżniać się od innych. Ciężko to osiągnąć wyglądem manekina z "Zary", na którym wiszą wszystkie trendy sezonu.  Moda użytkowa to wg mnie również nie przebrania kostiumowe i zbytnia ostentacja. Uważam, że nietuzinkowy styl, to taki który zamiast nas definiować, podkreśla naszą osobowość.  Nasz wygląd jest naszą osobistą sprawą, więc staram się nie krytykować i nie udzielać personalnie "dobrych rad" w sprawach stylu, nie będąc o to proszona. Jest to dla mnie wyznacznik pewnej kultury osobistej, którą staram się propagować na blogu.


Zawsze chętnie odpowiadam na pytania odnośnie stylizacji i udzielam porad. Jeśli macie takie, zapraszam do kontaktu w formie mailowej, bądź pozostawienia komentarza z zapytaniem.


O mnie OSIĄGNIĘCIA ZAWODOWE:


- Dyplomowana projektantka mody warszawskiego 2 -letniego pomaturalnego studium Studio Sztuki


- Studia Wyższe w zakresie Komunikacji Medialnej (kierunek: Dziennikarstwo radiowe i telewizyjne)


- Pokaz mody na WARSAW FASHION STREET 2008 - w kategorii talent


- ścisły finał konkursu ASUS na WARSAW FASHION STREET 2009


- projektantka autorskich kolekcji  m.in "New Tamara Lempicka ", "Dzikość Serca", " Bohemian"


- Dziennikarz i reporter w stacjach telewizyjnych TVP info, TVN


- Pisanie felietonów i materiałów o tematyce modowej dla portali internetowych (Moda i Ja, LUXLUX)CZYM SIĘ ZAJMUJĘ:


- stylizacje do sesji zdjęciowych
- ilustracje modowe, rysunki żurnalowe
- grafika
- projektowanie ubrań i dodatków
- doradztwo w zakresie ubioru
- rozwiązania z zakresu seo i social media
- dziennikarstwo prasowe i telewizyjne
- relacje z wydarzeń

Jestem otwarta na wszelkie propozycje zawodowe, wszelkie pytania proszę kierować na kontakt:


I'm stylist and fashion designer. I am active in fashion for 8 years. I graduated the school of arts with specialization - fashion designer.
I have my own collections, fashion shows, styling for photo sessions. I have worked for lifestyle web sites and polish television (TVP, TVN). 


recent posts

Obserwatorzy

Formularz kontaktowy