blog blog moda

the begining.. czyli, pierwszy wpis

20:59Hypnotizing Fashion

Cześć :)

To mój pierwszy wpis i pierwszy blog. Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu. Chyba najpierw powinnam przybliżyć Wam swoją osobę;) A więc, zamieszczam swoje zdjęcie, żebyście wiedziały "kto tu pisze" ;) 

Hi :)
This is my first post and first blog. I hope you enjoy it. I guess I should first explain to you who I am;) So, this is my photo... So there You know "who is a blogger" ;)


Hypnotizing Fashion fashion blogger
Nazywam się Pola, jestem stylistką i zajmuje się również projektowaniem. Wcześniej zajmowałam się również pisaniem artykułów do różnych portali lifestylowych oraz pracą w tv. Teraz przyszłą kolej na bloga. Liczę na Waszą wyrozumiałość;)  Moda to moja prawdziwa pasja, z pewnością tak jak większości z Was dziewczyny:) Będę prezentowała różne stylizacje modowe oraz ciekawe (moim zdaniem) propozycje z sieci. pozdrawiam:)

My name is Pola, I am a stylist and fashion designer. Previously, I wrote articles for the websites of lifestyle and work in the tv. Now I begin to create a blog. I count on your understanding;) Fashion is my true passion, certainly like most of you girls :) I'll be presenting different fashion outfits and interesting (in my opinion) inspirations from the network. xoxo :)


You Might Also Like

1 Comments

Bardzo dziękuję za wszystkie Wasze komentarze :) Staram się odpowiadać na wszystkie Wasze pytania, również od osób bez konta <3

Thank You for all comments ! :) If You like my blog, pls follow and add comment . :)

recent posts

google+

Obserwatorzy

Formularz kontaktowy